Posted by on 25/03/2021

Kurs instruktorski PADI Freediver

17-20 maja 2021, miejsce Deepspot (Mszczonów)

 

 • Pierwszy kurs instruktora freediver w Polsce w największej na świecie organizacji nurkowej PADI
 • Pierwszy kurs instruktorski PADI w najgłębszym basenie na świecie Deespot!
 • Instruktor trener: Agata Bogusz – pierwsza i jedyna w Polsce instruktor trener freedivingu oraz pierwsza Polka, która zanurkowała na jednym oddechu na -101 m!

Kurs instruktora freedivingu PADI to szkolenie umożliwiające zdobycie międzynarodowych uprawnień instruktora freedivingu w największej na świecie organizacji nurkowej PADI prowadzony przez doświadczonego trenera freedivingu, rekordzistkę Polski i psychologa – Agatę Bogusz.

Szkolenie łączy solidną wiedzę, standardy i metodologię z „życiową” praktyką i doświadczeniem nauczania freedivingu. Nauczysz się praktycznego warsztatu, dzięki czemu od razu po kursie staniesz się skutecznym instruktorem freedivingu, potrafiącym wspierać swoich kursantów w zmaganiach z trudnościami zarówno technicznymi, jak i psychologicznymi. Dowiesz się, jak zagwarantować bezpieczeństwo sobie i swoim kursantom, dbać o najwyższą jakość szkoleń, czerpać radość z przekazywania pasji oraz rozwijać się dalej jako instruktor i freediver.

Zapisy oraz szczegóły dotyczące szkolenia instruktorskiego drogą mailową: info@bluego.pl

Dlaczego warto? Oto główne zalety naszego pakietu szkoleniowego:

 1. Maksimum praktyki – część teorii odbędzie się on-line, tak aby podczas szkolenia jak najwięcej czasu spędzić w wodzie lub na praktycznych elementach szkolenia (prowadzeniu wykładów, ćwiczeń oddechowych, rozciągających, wyrównywania ciśnienia).
 2. Doskonalenie techniki – dużo czasu w wodzie oznacza możliwość dopracowania własnej techniki, tak by móc perfekcyjnie prezentować się przed przyszłymi kursantami. Bezbłędna technika jest jednym z najważniejszych wymagań uzyskania licencji.
 3. Doskonalenie techniki wyrównywania ciśnienia – w trakcie kursu odbędzie się sesja poświęcona technikom wyrównywania ciśnienia od podstawowych do zaawansowanych. Dzięki temu jako przyszły instruktor będziesz wiedział nie tylko jak samemu wyrównywać ciśnienie w zależności od głębokości nurkowania, ale również jak pomóc innym opanować ten manewr!
 4. Treningi mentalne, dzięki którym poznasz techniki pozwalające opanować umysł (i ciało) i tym samym poprawić osiągane wyniki (własne i swoich kursantów)
 5. Termin kursu – przed sezonem. Będziesz mógł od razu przejść do czynu i podczas lata w Polsce poprowadzić swoje pierwsze kursy!
 6. Promocyjna cena pakietu szkoleniowego –> patrz poniżej!

 

PROMOCYJNA cena kursu: 3700 zł, PAKIET zawiera:

 • kurs instruktora freedivingu PADI wraz z materiałami
 • kurs instruktora pierwszej pomocy EFR (niezbędny do zostania instruktorem PADI Freediver)
 • Bilety wejścia do Deepspot: sponsorowane w całości przez Deepspot oraz PADI (wejścia na kurs instruktorski oraz poprzedzający go dzień szkoleniowo-treningowy lub kurs PADI Master Freediver)
 • 1 dniowy trening / kurs ze zniżką PADI Master Freediver: 5 maja dla osób posiadających licencję PADI Master Freediver 1-dniowe szkolenie treningowe poprzedzające kurs pozwalające na rozgrzewkę przed kursem i sprawdzenie swoich umiejętności pod kątem wymagań kursu instruktorskiego lub dla osób, które nie posiadają licencji PADI Master Freediver (lub równoważnej) szkolenie PADI Master Freediver ze zniżką (cena 1000 zł po zniżce, termin szkolenia 5-6 maja) pozwalające zakwalifikować się na kurs instruktorski
 • możliwość udziału w stażu instruktorskim po kursie i doskonalenie warsztatu: podczas szkoleń prowadzonych przez Bluego w kraju lub za granicą (do wyboru w zależności od terminarzu Bluego)

Cena nie zawiera:

 • opłaty rejestracyjne za instruktora PADI Freediver oraz EFR (105.60 Euro i 138 euro)
 • dojazdów lub zakwaterowania na czas kursu

 

Bezpośrednio po ukończeniu kursu i otrzymaniu uprawnień będziesz mógł prowadzić następujące szkolenia:

PADI Discover Freediver
PADI Basic Freediver,
PADI Freediver,
…a po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia szkoleniowego podniesienie uprawnień na stopnie PADI Advanced Freediver Instructor oraz PADI Master Freediver Instructor.

 

Kto może zapisać się na szkolenie Instruktor Freediver PADI?

– ukończone 18 lat
– osoby posiadające certyfikat PADI Master Freediver lub równoważny innej organizacji
– osoby posiadające certyfikat PADI Advanced Freediver lub równoważny, które pozytywnie przejdą szkolenie PADI Master Freediver w dniach 5-6 maja 2021
– osoby w dobrym zdrowiu posiadające zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do uprawiania freedivingu nie starsze niż 12 miesięcy

 

Wymagania sprzętowe:

– maska, fajka i płetwy odpowiednie do freedivingu
– smycz asekuracyjna
– komputer nurkowy
– laptop

 

Zapisy oraz szczegóły dotyczące szkolenia instruktorskiego drogą mailową: info@bluego.pl

Posted in: kursy freedivingu